Rubrika: školní akce

Koncert ZUŠ pro 1.stupeň

V pondělí 4.6. proběhl úžasný koncert ZUŠ pro 1.stupeň. Tentokrát se nesl v indiánském duchu. Pořadem nás provedl Vinnetou a Nšoči. Děti byly nadšené. Všem vystupujícím i organizátorům patří velký dík.

Den dětí

1.6. jsme oslavili dětský den. Pro žáky prvního stupně připravili tradičně deváťáci dopoledne plné her a soutěží. Každý účastník po splnění úkolů získal malou sladkou odměnu. Žáci sedmého ročníku navštívili Střední průmyslovou školu v Uherském Brodě, kde byl pro ně připraven výukový...

Co nového v dramaťáčku

Co nového v dramaťáčku? Děti z dramatického kroužku sbírají své první divadelní zkušenosti. Po vánočním vystoupení malí herci nacvičili svou první pohádku „O dvanácti měsíčkách“. Potěšili s ní na DPS i v mateřské školce.