Mistrovství Moravy v B-ballu

Poslední turnaj s názvem Mistrovství Moravy základních škol v B-ballu proběhl 19. května na sportovišti Mlatevňa v Kunovicích. Žáci 4. A získali krásné 2. místo. Děti reprezentovaly naši školu již druhým rokem. Za tuto dobu se postupně ve hře zdokonalovaly. Během celého školního roku se uskutečnily turnaje Slovácké školní ligy B-ballu ve sportovní hale v Kunovicích. V konkurenci pěti základních škol skončila naše třída na celkovém 2. místě.

Žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Napsala Mgr. Markéta Masaříková