Okrskové kolo recitační soutěže

V pondělí 24. února 2020 se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže na DDM v Hluku. Soutěže se zúčastnili žáci postupující ze základních škol z Hluku, Dolního Němčí a Boršic u Blatnice. Sešlo se celkem 27 recitátorů. Porota v čele s paní Romanou Jančovou velmi ocenila úroveň projevu všech soutěžících. Do okresního kola se probojovaly tyto žákyně naší školy: v první kategorii z druhého místa Beáta Prachařová, v druhé kategorii z prvního místa Anna Mitáčková, ve třetí kategorii z druhého místa Marie Lekešová a ve čtvrté kategorii z prvního místa Nela Svojsíková. Na třetích nepostupových místech se ve svých kategoriích umístily Kateřina Kolísková a Markéta Hrdinová.

Všechny žákyně reprezentující naši školu podaly velmi dobrý výkon a zaslouží pochvalu.

Okresní kolo recitační soutěže se uskuteční 10. března 2020 v Uherském Hradišti. Postupujícím žákyním gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí.

Napsala Mgr. Michaela Hrdinová