Valentýn ve škole

Dne 13. února připravil žákovský parlament pro žáky pátého až devátého ročníku valentýnské dílničky. Žáci si zde mohli vyzkoušet výrobu přáníček, která pak věnovali svým spolužákům napříč ročníky.
Den oficiálně začal v 8:00, kdy dorazila první třída – 5. A. Členové parlamentu je seznámili s postupem výroby přáníček a poskytli inspiraci, jak je kreativně ozdobit. Žáci si přáníčka dle vlastní fantazie zdobili mašlemi, samolepkami nebo vlastnoručně nakreslenými obrázky.
Hotová přání byla poté vhozena do „Krabic lásky“, které byly umístěny u každé třídy. Novinkou letošního roku byl také foto koutek, kde se žáci mohli vyfotit a zachytit vzpomínku na tento den.

Napsal Mgr. Lukáš Mahdal