Venkovní atletický čtyřboj družstev 1. stupně

V úterý 26. května 2026 se na atletickém stadionu v Uherském Hradišti uskutečnil Venkovní atletický čtyřboj družstev 1. stupně, kterého se zúčastnilo celkem 16 škol z regionu. Mezi soutěžícími nechyběla ani naše škola a z celkového pořadí jsme obsadili pěkné 7. místo.
Soutěžilo se v několika atletických disciplínách – sprintu na 50 metrů, skoku do dálky, hodu míčkem, běhu na 600 metrů a štafetě. Naši žáci předvedli výborné výkony a bojovali s velkým nasazením.
Největšího úspěchu dosáhl David Matuš, který vybojoval 1. místo ve sprintu na 50 metrů. Skvěle si vedla také Eva Mikesková, která získala 1. místo ve sprintu na 50 metrů mezi dívkami. Další cenný úspěch přidala Markéta Macková, jež obsadila krásné 2. místo ve skoku do dálky. Těsně pod stupínky vítězů se na vynikajícím 4. místě umístila Natálie Malegová v hodu míčkem, krásné 5. místo vybojovala v běhu na 600m Amálie Melichárková a na 6. místě ve sprintu na 50m se umístili Michal Šimčík a Beáta Malušková.
Všem reprezentantům školy děkujeme za vzornou reprezentaci, sportovní nasazení a bojovné výkony. Gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Napsala Mgr. Štěpánka Pavlicová