Žáci na lyžích

Žáky naší školy jsme letos dvakrát, v lednu a v únoru vyvezli za sněhem a dali jim tak možnost poznat krásy lyžování.

Nejdříve v lednu do Velkých Karlovic (už po devatenácté), kde proběhl základní lyžařský kurz 7. tříd (13. – 18. 1. 2019). Letošní zima připravila vynikající sněhové podmínky pro výcvik na běžeckých i sjezdových lyžích, který jsme doplnili relaxem v bazénu hotelu Horal v odpočinkovém půldni. Chlapci a děvčata 7.A a 7.B po celou dobu kurzu tvořili výborný kolektiv. Tento kurz byl posledním pro učitele Pavla Žajdlíka, v červnu 2019 odchází po 36 letech na ZŠ Hluk do důchodu.

Ve čtvrtek 14. února 2019 proběhlo jednodenní lyžování pro žáky 2. – 9. ročníku ve Skiareálu Filipov. I když se  poslední dny oteplilo, pro 80 žáků byl dostatek sněhu zárukou příjemně stráveného půldne na Filipově.                                                                                                                                                                     

     Napsal Mgr. Pavel Žajdlík

Lyžařský kurz: 

Lyžování Filipov: