Anglická olympiáda – 8. a 9. ročník

Velmi vyrovnané výkony přinesla kategorie starších žáků v rámci školního kola olympiády v anglickém jazyce. Soutěž se uskutečnila první únorový den odpoledne a zúčastnilo se jí dvanáct žáků 8. a 9. ročníku. Osmáci nezústali ve svých jazykových znalostech a konverzačních schopnostech za deváťáky příliš daleko a hodnotící porota byla velmi spokojená.

S rozdílem jediného bodu před loňskou vítězkou Ellou Polákovou z 9.A zvítězila ve čtyřech disciplínách (uvedených v tabulce) Kristýna Míšková z 9.B, která postupuje do okresního kola. To se bude konat v polovině března na ZŠ UNESCO v Uherském Hradišti.

Třetí místo obsadil jazykově velmi dobře vybavený Dominik Mikel, rovněž z 9.B. Všem umístěným na medailových pozicích gratulujeme a děkujeme dalším účastníkům soutěže za předvedené výkony.

Napsal Mgr. Miloš Barták