Rubrika: Soutěže a olympiády

Každý rok se žáci naší školy zúčastňují různých literárních, odborných a vědomostních soutěží a zde pro Vás máme vystaveny výsledky soutěží aneb podívejte se, jak naši žáci umí.

Školní pohár

Ve středu 11. 9. 2019 uspořádala naše škola tradiční Školní pohár v atletice II. stupně, který se po roční odmlce, způsobené rekonstrukcí sportovišť na stadionu, vrátil do programu tělesné výchovy. V kategoriích starších a mladších žáků a žákyň soutěžili talentovaní mladí sportovci...

Úspěch v B-ballu

V závěru školního roku se uskutečnil dlouho odkládaný turnaj v B-ballu. Hráli jsme na hřišti Kunovská mlatevňa. I přes horké letní počasí se žáci 4.A pustili do zápasů s velkým nadšením. Dva zápasy jsme vyhráli, jeden prohráli a obsadili tak opět třetí místo, za které...