Atletický čtyřboj 1. stupně v Polešovicích

V pátek 23. 9. 2022 se konal v rámci Evropského týdne sportu atletický čtyřboj ve sportovním areálu Základní školy Polešovice. Mladší žáci soutěžili ve sprintu na 50m, skoku z místa, hodu plným míčem a v běhu na 300m. Starší žáci ve sprintu na 50m, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a v běhu na 300m. Dále se soutěžilo ve štafetě družstev.

Naši školu reprezentovali:

Mladší žačky: Mléčková Mariana, Buriánová Alexandra, Bobčíková Simona, Šachlová Aneta

Mladší žáci: Mikeska Lukáš, Míšek Michael, Michalec Daniel, Ševčík Petr

Starší žačky: Janušová Simona, Kepertová Karolína, Hrdinová Marie, Humplíková Klára

Starší žáci: Burián Aleš, Novák Jan, Krause Sebastian, Zalubil Matyáš

V konkurenci deseti škol se ve štafetě nejlépe dařilo a družstva obsadily: 1. místo mladší žačky; 1. místo starší žáci a 2. místo starší žačky.

V soutěži jednotlivců vybojovala zlatou medaili Mariana Mléčková, stříbrnou medaili si odnesl Aleš Burián.

Všem žákům děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Napsala Mgr. Štěpánka Pavlicová