Atletický čtyřboj

V pondělí 25. 9. 2025 se naše škola vydala na atletický čtyřboj do Polešovic. Mladší žáci soutěžili ve sprintu na 50m, skoku z místa, hodu plným míčem a v běhu na 300m. Starší žáci  ve sprintu na 50m, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a v běhu na 300m. Poslední disciplínou byla štafeta družstev.

Naši školu reprezentovali:

Mladší žačky: Lucie Humplíková, Simona Bobčíková, Monika Prajzová a Kristýna Krause
Mladší žáci: Robin Matějka, David Štěfaník, Lukáš Zalubil, Petr Ševčík
Starší žačky: Marie Hrdinová, Beáta Nezhybová, Denisa Minaříková, Adéla Mandíková
Starší žáci: Sebastián Krause, Jiří Galda, Josef Fojtík, Lukáš Mikeska

Mladší žáci si přišli soutěž oťukat a nasbírat cenné zkušenosti a těm starším se podařilo urvat medailová umístění.

V konkurenci devíti škol se nám nejvíce dařilo ve štafetě a družstva obsadila: 2. místo starší žačky a 3. místo starší žáci.

V soutěži jednotlivců vybojovali zlatou medaili Lucie Humplíková a Sebastián Krause, bronzovou medaili si odnesla Marie Hrdinová www.luxuryreplicawatch.to.

Další umístění:

Monika Prajzová – 6.místo, Simona Bobčíková – 10.místo, Kristýna Krause – 17.místo
Petr Ševčík – 6. místo, Robin Matějka12.místo, David Štěfaník – 14.místo, Lukáš Zalubil -17. místo

Beáta Nezhybová – 5.místo, Adéla Mandíková – 9.místo, Denisa Minaříková – 11.místo

Josef Fojtík – 12.místo, Lukáš Mikeska i Jiří Galda – 17.místo.
Závodilo vždy 30-35 závodníků v kategorii.

Všem žákům děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Napsala Mgr. Štěpánka Pavlicová