Branný závod 2019

V pátek 25.10. se za krásného podzimního počasí studenti naší školy zúčastnili branného závodu v blízkém okolí Hluku. Na organizaci se podíleli kantoři a především Canyoningový oddíl Hluk, kterému moc děkujeme. Na trase závodu čekalo na žáky pátých až devátých tříd několik úkolů, které se snažili splnit v co nejkratším možném čase. Výzvou pro ně byla lanovka, dvojitá lávka, střelba ze vzduchovky, plížení, hod granátem a topografie. Před startem si měli závozníci možnost prověřit své teoretické znalosti ve třídách, formou vyplňování pracovních listů na téma „chování v nebezpečných situacích“. Snad se nám povedlo žáky trochu zocelit a naučit vzájemné spolupráci.

Gratulujeme všem oceněným a již nyní se těšíme na další ročník závodu.

Pro zobrazení kompletních výsledků branného závodu klikněte zde.

Napsal Mgr. Ondřej Machala