Další senzační úspěch mladých fotbalistů

Ve středu 10. 5. se v tréninkovém centru FC Triniti Zlín na Vršavě konalo krajské finále McDonald’ s Cupu. Naši školu reprezentovali kluci v kategorii 1.-3. tříd. V celém turnaji nepoznali hořkost porážky a postupně porazili soupeře z Bystřice, Zlína, a Brumova, jediná bodová ztráta přišla v podobě remízy s Velkými Karlovicemi. Ta nás bohužel stála postup do republikového finále. O pár vstřelených branek nás Karlovice předskočily a ve skupině jsme nakonec skončili druzí. Kluci se rvali ze všech sil a hráli velmi líbivý fotbal, plný krásných individuálních i týmových akcí. Poděkování patří nejenom hráčům za předvedené výkony ale také rodičům za pomoc s dopravou a vytvoření skvělé atmosféry. V neposlední radě bychom chtěli poděkovat fotbalovému klubu Spartak Hluk za dlouhodobě skvěle fungující spolupráci.

Napsal Mgr. Ondřej Machala