Dvě stříbrné medaile z republikového finále OVOV

Ve dnech 6. 9 až 8. 9. 2023 se konalo v Brně republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Naši školu reprezentovali žáci Aleš Burián, Sebastián Krause a Denisa Minaříková. Závod byl rozdělen do dvou dnů. Ve čtvrtek probíhaly disciplíny: skok daleký, medicinbal, sprint, shyby a švihadlo. V pátek pak kliky, leh-sed, trojskok hod kriketovým míčkem, běh na 1000m nebo dribling.
I přes úmorné horko se žáci velmi snažili, podali vynikající výkony a ve většině disciplín padaly jejich osobní rekordy.

Aleš Burián i Sebastián Krause vystoupali na stupínky vítězů a odměnou jim byla stříbrná medaile. Moc oběma gratulujeme!

Děkujeme také Denisce, která jela na své maximum a podala parádní výkony.

Žákům děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Napsala Mgr. Štěpánka Pavlicová