Hlucká laťka

Ve středu 31. 1. se ve Sportovní hale v Hluku uskutečnil Atletický závod ve skoku vysokém Hlucká laťka. Kluci a holky soutěžili ve dvou kategoriích (6. – 7. ročník a 8. – 9. ročník). V rámci hodin tělesné výchovy měli všichni možnost na tuto lehkoatletickou disciplínu potrénovat techniku a v mnoha případech se skvělou technikou dopracovali ke skvělým výsledkům.

Doufáme, že nabyté zkušenosti zúročíme v jarních atletických soutěžích a uspějeme v okresní konkurenci.

Pořadí kategorie 6. – 7. ročník:
1. Šobáňová Gabriela
2. Bartková Šarlota
3. Humplíková Klára

1. Skuček Vojtěch
2. Burián Aleš
3. Janča Richard

Pořadí kategorie 8. – 9. ročník:
1. Bachanová Terezie Gabriela
2. Turčinková Lucie
3. Mitáčková Anna

1. Burda Matěj
2. Kadlček Jan
3. Blaha Filip

Napsal Mgr. Ondřej Machala