Literární soutěž Spěchej pomalu!

Dne 8. prosince 2022 se  pod záštitou SOŠ Luhačovice konalo vyhlášení výsledků literární soutěže Spěchej pomalu za rok 2022. Dle zadání měli žáci zpracovat fantasy, hororový nebo dobrodružný příběh na libovolné téma. Do soutěže se přihlásily desítky žáků ze Zlínského kraje, mezi nimi byly také žákyně z naší školy: Natali Dufková (9. A), Barbora Kovářová (9. A), Pavlína Kudělková (9. A), Natálie Matušová (8. B) a Lucie Turčinková (8. A).

S radostí oznamujeme, že se Natali Dufková z 9. A umístila na skvělém třetím místě v kategorii devátých tříd! Porotu oslnila svým příběhem s názvem Příběh Osudové trhliny. Cenu předal významný český literární historik prof. Lubomír Machala a prostřednictvím telefonního spojení pogratuloval oceněným také vynikající český básník Jiří Žáček.

Ještě jednou gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Napsal Mgr. Lukáš Mahdal