ZŠ Hluk dvakrát bronzová na McDonald´s Cup

Tradiční turnaj McDonald´s cup v Uherském Hradišti vyvrcholil na okresní úrovni 3. května 2022 a naše škola měla zastoupení v obou kategoriích. Mladší (1. – 3. ročník) i starší (4.-5. ročník) obsadili shodná třetí místa. Do okresního finále vedla cesta přes okrskové kolo, kterého se účastnilo 15 týmů z okresu Uherské Hradiště. V každé kategorii postupovaly 4 týmy do okresního finále, ve kterém se utkaly nejlepší celky z okrsků Uherské Hradiště a Uherský Brod. V tomto turnaji jsme si vedli velmi dobře, do finále se však bohužel nepodařilo prokousat ani jedné kategorii. V soubojích o třetí místo jsme byli úspěšnější a nakonec jsme v rámci okresu brali krásná třetí místa a děti byly odměněny poháry a medailemi. Poděkování si zaslouží kluci a holka ???? za skvělé výkony, ale také trenéři Spartaku Hluk, vedoucí a početná skupina fandících rodičů, kteří vytvořili dětem úžasnou atmosféru.

Napsal Mgr. Ondřej Machala