Mikulášská nadílka

Den 5. prosince patří již tradičně Mikuláši a mikulášské nadílce. Ani tento rok Mikuláš s andělem a čertem na naše děti z prvního stupně nezapomněl a potěšil je svou návštěvou. Děti Mikuláše vyhlížely hned od svého příchodu do školy. V každé třídě byli upozorněni ti nezbedníci, kteří mnohdy zlobí naše paní učitelky. Všechny děti dostaly od Mikuláše malou nadílku, v podobě drobných balíčků se sladkostmi, ze kterých měly děti velkou radost. Přesto, že u některých byl zpočátku vidět strach, všichni celou mikulášskou výpravu rádi viděli.

Mikuláš s andělem a čertem nezapomněli ani na školní družinu, kterou také navštívili. A abychom se ještě více těšili na Vánoce, zanechal pro všechny krásný vánoční stromeček.

Napsala Mgr. Eliška Novotná