Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů – okresní kolo

Dne 22. 4. 2024 jsme se vydali na okresní kolo OVOV, které se konalo na sportovní hale v UH. Brodě. Soutěžilo se ve čtyřboji: trojskok, hod medicinbalem, švihadlo 2min a leh sed 2min.
V soutěži jednotlivců se nejlépe dařilo Alexandře Buriánové, Josefu Fojtíkovi, Aleši Buriánovi a Sebastiánovi Krause, kteří ve svých kategoriích nenašli konkurenci a obsadili 1. místo.
Stříbrnou medaili si odvezla Klárka Humplíková a bronzovou Mariana Mléčková.
Těsně pod stupínky vítězů a pomyslnou bramborovou medaili získala Denisa Jelénková, Denisa Minaříková, Kristýna Konečná a Lukáš Mikeska.
V soutěži družstev ve složení: Klára Humplíková, Simona Janušová, Anna Mitáčková, Denisa Jelénková, Matěj Burda, Jiří Dohnal, Aleš Burián, Sebastián Krause jsme nezaháleli a cinkalo to medailemi. V konkurenci dvanácti družstev jsme obsadili stříbrnou příčku, která nám zajistila postup do krajského kola.

Ostatní žáci podali velmi pěkné výkony.

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy!

Napsala Mgr. Štěpánka Pavlicová