Odznak všestrannosti olympijských vítězů – okresní kolo

Dne 21.4.2023 se naše škola zúčastnila okresního kola OVOV, které se konalo v Uherském Brodě. Pro naše žáky to byl medailový pátek.

V soutěži jednotlivců se nejlépe dařilo Klárce Humplíkové, Aleši Buriánovi, Denise Minaříkové a Sebastiánovi Krause, kteří ve svých kategoriích nenašli konkurenci, obsadili 1. místo.

Stříbrnou medaili si odvezli Simona Janušová, Jan Novák, Julie Pančíková Jiří Galda. Další medaili pro naši školu zajistila Anna Mitáčková, která podala vynikající výkony a vybojovala bronz.

Všichni žáci nás budou reprezentovat na krajském kole v Otrokovicích.

Ani v soutěži družstev ve složení: Matěj Burda, Jiří Dohnal, Vojtěch Skuček, Aleš Burián, Liliana Širůčková, Kateřina Dominiková, Anna Mitáčková, Tereza Omelková jsme nezaháleli a cinkalo to medailemi. V konkurenci osmi škol jsme vybojovali bronz.

Všem žákům gratulujeme!

Napsala Mgr. Štěpánka Pavlicová