Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

Velkého úspěchu dosáhla žákyně Diana Polášková ze třídy 7.B, která obsadila i přes velkou konkurenci skvělé páté místo v kategorii mladší žáci v okresním kole olympiády v anglickém jazyce. Historicky první online olympiáda v anglickém jazyce se konala dne 23. 3. 2021 na ZŠ UNESCO v Uherském Hradišti.

Diana Polášková prokázala své dovednosti a znalosti v soutěžních disciplínách, které byly zaměřeny na čtení s porozuměním, gramatiku, představení se, popis obrázku a konverzaci bez přípravy, a svými výkony přesvědčila porotu o umístění v TOP 5.

Dianě Poláškové gratulujeme ke krásnému umístěni v okresním kole a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

O den později se bohužel nepodařilo ve starší kategorii Agátě Dufkové z 9.A z technických důvodů soutěže zúčastnit, což je velká škoda a nutno dodat, že to není jediný případ v rámci olympiád, na které se žáci letos nemohli dostavit osobně.


 Napsali Mgr. Eva Kubišová a Mgr. Miloš Barták