Olympiáda v anglickém jazyce

Deset dní před Vánoci proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce pro žáky 6. a 7. ročníku, kterých se nakonec sešlo 15. Soutěžili v tradičních disciplínách – písemném gramatickém testu s poslechem a v ústní části, která zahrnovala představení se, povídání na zvolené téma (Moje rodina a přátelé, Záliby a volný čas, Počasí a roční období, Sporty a hry) a popis obrázku. Nejlépe se s angličtinou vypořádala Agáta Dufková ze 7.A, o druhé místo se podělily Ema Svadbíková ze 7.B a Benča Kočí z 6.B, které na stupních vítězů doplnila Lucie Kadlčková také z 6.B.

Gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím za účast.


Kompletní výsledky:

Pořadí  Jméno a třída Skóre – test Skóre – ústní část Celkem
1. místo DUFKOVÁ Agáta         7.A 29,5 25 54,5 bodů
2. místo SVADBÍKOVÁ Ema     7.B 24 23 47 bodů
2. místo KOČÍ Benedikta          6.B 22 25 57 bodů
3. místo KADLČKOVÁ  Lucie     6.B 19 27 46 bodů

Napsal Mgr. Miloš Barták