Olympiáda v anglickém jazyce

Deset dní před Vánoci proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce pro žáky 6. a 7. ročníku, kterých se nakonec sešlo 15. Soutěžili v tradičních disciplínách – písemném gramatickém testu s poslechem a v ústní části, která zahrnovala představení se, povídání na zvolené téma (Moje rodina a přátelé, Záliby a volný čas, Počasí a roční období, Sporty a hry) a popis obrázku. Nejlépe se s angličtinou vypořádala Agáta Dufková ze 7.A, o druhé místo se podělily Ema Svadbíková ze 7.B a Benča Kočí z 6.B, které na stupních vítězů doplnila Lucie Kadlčková také z 6.B.

Gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím za účast.


Kompletní výsledky:

Pořadí Jméno a třídaSkóre – testSkóre – ústní částCelkem
1. místoDUFKOVÁ Agáta         7.A29,52554,5 bodů
2. místoSVADBÍKOVÁ Ema     7.B242347 bodů
2. místoKOČÍ Benedikta          6.B222557 bodů
3. místoKADLČKOVÁ  Lucie     6.B192746 bodů

Napsal Mgr. Miloš Barták