Školní kolo olympiády ze zeměpisu

Školní kolo olympiády ze zeměpisu proběhlo v měsíci lednu. V 6. ročníku  se zúčastnilo celkem 12 žáků, v 7. ročník 13 žáků a v kategorii nejstarších žáků – 8. a 9. ročníku se zapojilo celkem 23 žáků. Školního kola olympiády se zúčastnili téměř všichni výborní žáci. Pracovali v odpoledních hodinách na testu, který měl dvě části –  v první části se pracovalo s mapou, ve druhé bez mapy. Nejlepší žáci se zúčastní koncem února okresního kola, které pořádá Masarykova univerzita Brno. Okresní kolo také proběhne on-line formou.

Nejlepší řešitelé:

Kategorie A  – Filip Blaha, Valerie Krhovská, Emily Sochorcová

Kategorie B  – Kateřina Endrychová, Ella Poláková

Kategorie C – Lucie Kadlčková, Marie Lekešová, Dominik Koval´

 

Děkujeme všem za účast a nejlepším přejeme hodně štěstí v okresním kole. 

Napsala Mgr. Marie Cibulková