Slovácká školní liga v Bee-Ballu

V měsíci květnu se uskutečnil po dvouleté covidové pauze dlouho odkládaný turnaj v B-ballu. Hráli jsme jednou v hale a podruhé na hřišti Kunovská Mlatevňa. Děti porovnaly své síly a dovednosti s žáky z Uherského Ostrohu, Ostrožské Nové Vsi, Boršic a s domácími Snails Kunovice.

I přesto, že byli úplnými nováčky, pustili se žáci 3.A do všech zápasů s velkým nadšením.

Na prvním turnaji jsme byli ve velkém oslabení, protože většina chlapců se ve stejném termínu zúčastnila McDonald´s Cupu v Uh. Hradišti. Vypůjčili jsme si tedy dvě hráčky ze 3.B a odhodlaně se pustili do boje. Ačkoliv jsme skončili na konci tabulky, těšili jsme se na venkovní hřiště.

Na další zápas na Kunovské Mlatevni nastoupila třída již v plné sestavě a dětem se povedlo zúročit tu trošku zkušeností, které posbíraly na předchozím zápase v hale. V konečné bilanci jsme se posunuli o příčku výš.

Všichni si oba turnaje užili, nasbírali cenné zkušenosti a už se těší na další sezónu.

Napsala Mgr. Pavlína Fridrichová