Ukončení školního roku sportem

V pondělí 26. a ve středu 28.  jsme zakončili školní rok aktivně formou sportovních dnů. Začínali jsme ráno olympijským během Zelnicemi. Trasu dlouhou 1,1 km zvládli úplně všichni a odměnou za jejich úsilí byl volňásek na koupaliště. Žáci prvního stupně sportovali na městských sportovištích a postupně si vyzkoušeli cvičení s vlastním tělem, fotbal, florbal, přehazovanou, softbal, vybíjenou, házenou či netradiční biatlon se střelbou z laserových pistolí. Žáci druhého stupně si aktivity volili formou přihlášení. Na výběr měli z několika atraktivních možností. Na kolech vyrazila skupina cyklistů na krásné koupaliště do Nivnice. V Hluku se hrál beach volejbal, tenis a fotbal, a i tady měly děti možnost se po sportování osvěžit v bazénu.

Napsal Mgr. Ondřej Machala

Fotogalerie 1. stupeň

Fotogalerie 2. stupeň